ERJ-14NF6652U
MFR.Part #
ERJ-14NF6652U
JLCPCB Part #
C2087536
Description
-55℃~+155℃ 500mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS