ERJ-14NF6651U
MFR.Part #
ERJ-14NF6651U
JLCPCB Part #
C2082914
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS