ERJ-14NF64R9U
MFR.Part #
ERJ-14NF64R9U
JLCPCB Part #
C2086960
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS