ERJ-14NF6493U
MFR.Part #
ERJ-14NF6493U
JLCPCB Part #
C2087222
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount