ERJ-14NF6343U
MFR.Part #
ERJ-14NF6343U
JLCPCB Part #
C3938613
Description
-55℃~+155℃ 500mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount