ERJ-14NF6342U
MFR.Part #
ERJ-14NF6342U
JLCPCB Part #
C4552994
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS