ERJ-14NF6201U
MFR.Part #
ERJ-14NF6201U
JLCPCB Part #
C4295734
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS