ERJ-14NF6193U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-14NF6193U
JLCPCB Part #
C2086762
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount