ERJ-14NF6192U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-14NF6192U
JLCPCB Part #
C2081553
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS