ERJ-14NF5761U
MFR.Part #
ERJ-14NF5761U
JLCPCB Part #
C2083860
Description
-55℃~+155℃ 400V 5.76kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS