ERJ-14NF5623U
MFR.Part #
ERJ-14NF5623U
JLCPCB Part #
C2082461
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS