ERJ-14NF5622U
MFR.Part #
ERJ-14NF5622U
JLCPCB Part #
C4257954
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS