ERJ-14NF5603U
MFR.Part #
ERJ-14NF5603U
JLCPCB Part #
C4319240
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS