ERJ-14NF5493U
MFR.Part #
ERJ-14NF5493U
JLCPCB Part #
C2082380
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount