ERJ-14NF5491U
MFR.Part #
ERJ-14NF5491U
JLCPCB Part #
C2085230
Description
-55℃~+155℃ 400V 5.49kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS