ERJ-14NF5113U
MFR.Part #
ERJ-14NF5113U
JLCPCB Part #
C2080527
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS