ERJ-14NF4640U
MFR.Part #
ERJ-14NF4640U
JLCPCB Part #
C3959353
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS