ERJ-14NF4531U
MFR.Part #
ERJ-14NF4531U
JLCPCB Part #
C4027116
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS