ERJ-14NF44R2U
MFR.Part #
ERJ-14NF44R2U
JLCPCB Part #
C2082466
Description
-55℃~+155℃ 44.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS