ERJ-14NF4422U
MFR.Part #
ERJ-14NF4422U
JLCPCB Part #
C2081019
Description
-55℃~+155℃ 400V 44.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount