ERJ-14NF4323U
MFR.Part #
ERJ-14NF4323U
JLCPCB Part #
C2086840
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount