ERJ-14NF4122U
MFR.Part #
ERJ-14NF4122U
JLCPCB Part #
C2082656
Description
-55℃~+155℃ 400V 41.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS