ERJ-14NF4023U
MFR.Part #
ERJ-14NF4023U
JLCPCB Part #
C2087242
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount