ERJ-14NF3901U
MFR.Part #
ERJ-14NF3901U
JLCPCB Part #
C4278699
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS