ERJ-14NF3900U
MFR.Part #
ERJ-14NF3900U
JLCPCB Part #
C4163916
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS