ERJ-14NF33R0U
MFR.Part #
ERJ-14NF33R0U
JLCPCB Part #
C3932835
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS