ERJ-14NF3243U
MFR.Part #
ERJ-14NF3243U
JLCPCB Part #
C2085130
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS