ERJ-14NF3093U
MFR.Part #
ERJ-14NF3093U
JLCPCB Part #
C3996061
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS