ERJ-14NF3092U
MFR.Part #
ERJ-14NF3092U
JLCPCB Part #
C2081091
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS