ERJ-14NF3091U
MFR.Part #
ERJ-14NF3091U
JLCPCB Part #
C2081373
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS