ERJ-14NF3090U
MFR.Part #
ERJ-14NF3090U
JLCPCB Part #
C3982370
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS