ERJ-14NF2700U
MFR.Part #
ERJ-14NF2700U
JLCPCB Part #
C4067593
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS