ERJ-14NF2613U
MFR.Part #
ERJ-14NF2613U
JLCPCB Part #
C2085804
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS