ERJ-14NF2491U
MFR.Part #
ERJ-14NF2491U
JLCPCB Part #
C2078055
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS