ERJ-14NF2432U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-14NF2432U
JLCPCB Part #
C4320473
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS