ERJ-14NF2431U
MFR.Part #
ERJ-14NF2431U
JLCPCB Part #
C2082943
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS