ERJ-14NF2323U
MFR.Part #
ERJ-14NF2323U
JLCPCB Part #
C2082281
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS