ERJ-14NF2322U
MFR.Part #
ERJ-14NF2322U
JLCPCB Part #
C2080616
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS