ERJ-14NF2262U
MFR.Part #
ERJ-14NF2262U
JLCPCB Part #
C4553959
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS