ERJ-14NF2151U
MFR.Part #
ERJ-14NF2151U
JLCPCB Part #
C2082332
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS