ERJ-14NF2101U
MFR.Part #
ERJ-14NF2101U
JLCPCB Part #
C2086953
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS