ERJ-14NF2053U
MFR.Part #
ERJ-14NF2053U
JLCPCB Part #
C2082572
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS