ERJ-14NF19R6U
MFR.Part #
ERJ-14NF19R6U
JLCPCB Part #
C2082456
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS