ERJ-14NF19R1U
MFR.Part #
ERJ-14NF19R1U
JLCPCB Part #
C2082119
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS