ERJ-14NF1963U
MFR.Part #
ERJ-14NF1963U
JLCPCB Part #
C2082915
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount