ERJ-14NF1781U
MFR.Part #
ERJ-14NF1781U
JLCPCB Part #
C2082186
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS