ERJ-14NF1430U
MFR.Part #
ERJ-14NF1430U
JLCPCB Part #
C4240822
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS