ERJ-14NF1372U
MFR.Part #
ERJ-14NF1372U
JLCPCB Part #
C2078519
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS