ERJ-14NF1332U
MFR.Part #
ERJ-14NF1332U
JLCPCB Part #
C2080482
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS