ERJ-14NF12R7U
MFR.Part #
ERJ-14NF12R7U
JLCPCB Part #
C2085808
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS